בדיקת חובות להוצאה לפועל

כאשר הבנק פותח נגד חייבים תיק בהוצאה לפועל, הלקוחות נעשים חשופים לפעולות אגרסיביות כגון עיקולים, צו עיכוב יציאה מן הארץ, הקפאת רישיון נהיגה ועוד. כאשר הבנק פותח בהליכים נגדכם הוא מחויב על פי חוק למסור אזהרה לחייב. כעת יש לכם עשרים יום עד שהבנק רשאי לדרוש מלשכת ההוצל"פ להתחיל לפעול נגדכם באופן אקטיבי. חשוב מאוד לא לטמון את הראש בחול ולנקוט צעדי מנע אקטיביים להתגונן מול הבנק.

חשוב לדעת שהדרך הנכונה להתכונן בפני תביעת הבנק, אשר מוגשת לרוב בהליך מקוצר, היא לבקש רשות להתגונן. יש להגיש את הבקשה בליווי חוות דעת מקצועית, אשר תשמש אתכם גם לאורך ההליך המשפטי. לצוות קול ייעוץ ושירותי מידע ניסיון רב שנים בהגשת חוות דעת מומחה לבית המשפט, והחוו"ד שלנו הכריעו אינספור משפטים לטובת לקוחותינו.

צוות קול ייעוץ ושירותי מידע יסייע לכם לעכב את תהליכי ההוצאה לפועל, ולמנוע עיקול. אנו ננקוט באסטרטגיה המתאימה ביותר למקרה שלכם, כגון איחוד תיקים בהוצאה לפועל או חקירת יכולת, אשר יכולים לעכב את ההליכים ולאפשר לכם להגיע לפתרון מיטבי עבורכם. שירותינו כוללים בדיקה כוללת של החוב שמטרתה לוודא שסכום החוב הוא תקין ואמיתי. במקרים רבים אנו מאתרים שגיאות וחיובי יתר שנגבו שלא כחוק. פעולות אלה מאפשרות הפחתת חוב ומהוות בסיס להסדר חוב טוב יותר עבור לקוחותינו.